Ogłoszenie


#1 2010-04-08 13:36:00

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

gdzie serwisować drukarke po gwarancji?

Macie sprawdzone serwisy?
Moja drukarka ewidentnie potrzebuje pomocy, a nie wiem gdzie ją podesłać tak żeby za niewielkie pieniądze mi ja naprawili. Znajomy wysłał mi tego linka http://www.doktortusz.pl/serwis-drukarek/
Ale czy jest sens wysyłać drukarkę do serwisu czy lepiej gdzieś zanieść ja na miejscu?

Offline

 

#2 2010-04-21 10:07:07

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: gdzie serwisować drukarke po gwarancji?

Boże to na doktortusz.pl można też serwisować drukarki???
rany jaka ja zacofana jestem, bo nie wiedziałam;/
Widziałam, że można kupić tam drukarki i zamienniki do nich. Niedawno dowiedziałam się, że można tam oddać puste zbiorniki ale o serwisie nie wiedziałam. Jak dobrze, że wy tutaj udzielacie mi takich informacji;)

Offline

 

#3 2010-04-25 15:31:43

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: gdzie serwisować drukarke po gwarancji?

A no widzisz w doktortusz.pl też można serwisować drukarki. Ja tez o tym nie wiedziałam do niedawna, kumpel mi powiedział po tym jak zadręczałam go, że mi HP padł
Od czego ma się znajomych i przyjaciół

Offline

 

#4 2010-04-26 12:37:43

tsunami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: gdzie serwisować drukarke po gwarancji?

A ja myślałam że na doktortusz.pl można tylko kupić naprawdę dobre i tanie zamienniki:) To bardzo cenna informacja, warto jednak zaglądać na to forum. Nie ma to jak dobra rada:) Postaram się też wam kiedyś pomóc i jak znajdę coś ciekawego to o tym napiszę:)

Offline

 

#5 2010-04-29 10:57:44

CNC-Wolex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: gdzie serwisować drukarke po gwarancji?

Bardzo czesto po skończonym okresie gwarancyjnym występuje problem z serwisowaniem drukarki. W sklepach firmowych licza sobie bardzo dużo.. Macie jeszcze jakies sprawdzone adresy?

Offline

 

#6 2010-04-29 23:58:45

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: gdzie serwisować drukarke po gwarancji?

Ja kupuję na doktortusz.pl zamienniki do drukarki, dobrze wiedzieć, że serwisują oni drukarki. Myślę, że jeśli nie spóźniają się z wysyłkami i wysyłają odpowiednie tonery, to tak samo rzetelnie serwisują drukarki.

Offline

 

#7 2010-05-02 14:41:36

bobik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: gdzie serwisować drukarke po gwarancji?

Nie wiedziałem,  że w sklepie doktor tusz jest też serwis drukarek, bez kitu dobrze. Znam ich głównie z tego, że mają tanie i dobre zamienniki, ale w takim razie dobrze wiedzieć na przyszłość

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKąty Rybackie wczasy