Ogłoszenie


#1 2009-12-29 07:14:28

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

Problem z drukarką

Kupiłam sobie ostatnio bardzo dobry sprzęt wielofunkcyjny - Brother  DCP. Normalnie rewelacja, jakość wydruku/skanu pierwsza klasa:) Przerażają mnie jednak ceny oryginalnych tuszy, na dłuższą metę nie stac mnie na nie. Znajomy powiedział mi żebył spróbowała zamienników doktortusz.pl. Podobno są bardzo dobre i w niskiej cenie. Używał ktoś może tych zamienników?

Offline

 

#2 2010-02-26 12:35:02

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 32
Punktów :   

Re: Problem z drukarką

Możesz śmiało je używać. Ja już dawno temu dałam sobie spokój z oryginalnymi tuszami, to tylko strata czasu i pieniędzy. W doktortusz.pl zamienniki są nie tylko bardzo tanie ,ale również dobre jakościowo. No to masz chyba problem z głowy?

Offline

 

#3 2010-03-30 10:07:29

tsunami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: Problem z drukarką

Doktortusz.pl ma faktycznie bardzo niskie ceny. A jakość wydruku jest rewelacyjna, nie widzę różnicy między tymi zamiennikami a oryginalnymi tuszami. Skoro nie ma różnicy to po co przepłacać:) Na zamiennikach w tym wypadku akurat można oszczędzać:)

Offline

 

#4 2010-05-01 19:33:29

bobik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Problem z drukarką

Ceny są masakryczne, bez kitu ja dużo muszę drukować i jakbym wydawał pieniądze na oryginalne tusze to bym chyba zbankrutował i na chleb już nie miał. A student jestem więc oszczędzać trzeba. Więc na zamiennikach chociaż oszczędzam

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl