Ogłoszenie


#1 2009-12-23 10:29:44

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

Oszczędzamy na drukarce

Jakiś czas temu kupiłam sobie bardzo fajną drukarkę firmy Brother. Niestety ceny oryginalnych tuszy przerosła moje najśmielsze oczekiwania- normalny szok. Dzięki znajomemu zapoznałam sie z oferta doktortusz.pl- mają bardzo dobrej jakości zamienniki w przystępnych cenach. Jeśli ktoś ma taki problem jak ja to polecam moje rozwiązanie. Naprawdę nie ma sensu przepłacac

Offline

 

#2 2010-03-12 11:28:21

Dell

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 11
Punktów :   

Re: Oszczędzamy na drukarce

To muszę tam zajrzeć, ja kupuję oryginały. Teraz mam pełny pojemnik, ale jak się skończy, to zajrzę do tego sklepu, jeśli faktycznie jest tańszy. Tylko czy używanie zamienników jest bezpieczne dla drukarki? moja już co prawda nie jest na gwarancji, ale nie chciałabym jej zepsuć...

Offline

 

#3 2010-03-30 10:12:55

tsunami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: Oszczędzamy na drukarce

Jakość zamienników na doktortusz.pl jest naprawdę bardzo wysoka więc nie powinnaś się martwić,że zaszkodzisz swojej drukarce. Nie zawsze to co droższe jest lepsze- nie ma sensu kupować oryginalnych tuszy skoro te tańsze są równie dobre

Offline

 

#4 2010-03-30 10:48:19

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: Oszczędzamy na drukarce

Zgodzę się z przedmówcą, że w sklepie doktortusz.pl można znaleźć bardzo dobre zamienniki do drukarki. I wcale nie trzeba za nie dużo płacić.
Moim zdaniem wiele osób popełnia błąd szukając oryginalnych tuszy i przez to dużo płacić, a wydaje mi się, że nie ma większej różnicy w jakości między zamiennikami, a oryginałami. Więc można oszczędzić na takich rzeczach.

Offline

 

#5 2010-05-01 19:30:41

bobik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Oszczędzamy na drukarce

Studenci wiedzą coś na temat oszczędzania i kupowania wszystkiego po najniższych cenach nie? Trzeba się jakoś utrzymać więc dobrze  ze można kupić zamienniki doktora tusza tanie i dorej jakości

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl