Ogłoszenie


#1 2009-08-15 19:03:53

trophy250

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-15
Posty: 1
Punktów :   

zmywarka bosch SRV 53MO3EU nie pobiera wody

Witam. Kupiłem jakieś 2 mieś temu zmywarkę marki: bosch SRV 53MO3EU do zabudowy. i dopiero dzisiaj ją odpalałem po dzisiaj wsypałem soli. I odpalam ją (wcześniej odkręciłem zawór od wody tam obok takiego dużego filtra) i włączam zmywarkę a ona nic:( świeci się kontrolka że brak pobierania wody. a potem zgasła a zmywarka nie pobiera wody tak jak i niepobielała Sad tylko słychać taki dźwięk jakby pralka powoli się rozkręcała. wlałem tam na dole ze 3 szklanki wody i włączyłem to w moment wyssało do odpływu. Czytałem instrukcję ale nic tam nie piszę. Raz zaczęła piszczeć i się zapaliła kontrolka 'end'. Ale t tylko raz. Co się mogło jej stać? wo gule nie pobiera wody. czasami się pali kontrolka od wody:(
p.s zmywarka ma 2 szuflady na dole i górze.

Offline

 

#2 2009-12-30 11:04:20

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: zmywarka bosch SRV 53MO3EU nie pobiera wody

No niestety nie wiem co ci poradzić. Bo skoro przeczytałeś instrukcje i nic nie działa to może powinieneś się skontaktować ze sklepem, w którym ją kupiono. Bo być może zmywarka jest uszkodzona. Ale może jeszcze raz warto przejrzeć instrukcję;)

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl