Ogłoszenie


#1 2013-06-18 14:41:18

simon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 41
Punktów :   

Pralka dla alergików

Słyszałem, że są w pralkach dodatkowe programy, które wypłukują do 99,99 procent bakterii i detergentów z pranych ubrań, może ktoś to potwierdzić i wskazać pralki które maja tą funkcję?

Offline

 

#2 2013-06-20 11:24:02

babulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Pralka dla alergików

Np. pralka Beko WMB 91242 LC z programem BabyProtect, który został stworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych jak i odzieży dla osób mających alergie skórne. Jest to nic innego jak wydłużone pranie w wyższej temperaturze oraz dodatkowe i intensywne płukanie, dzięki czemu program eliminuje bakterie oraz zapewnia oczekujące rezultaty prania i całkowite wypłukanie substancji piorącej, której pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych o czym informują producenci proszków.

Offline

 

#3 2013-08-21 12:40:18

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: Pralka dla alergików

Ja mam pralkę LG. Firma znalazła sposób na pozbycie się domowych alergii i wyprodukowała linię pralek LG Allergy Care, które uzyskały rekomendację Brytyjskiej Fundacji Przeciwdziałania Alergiom, spełniając jej rygorystyczne standardy. Moim zdaniem to jest skuteczny sposób  w walce z alergią.

Offline

 

#4 2013-09-27 15:11:30

george25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Pralka dla alergików

Pralka WMB 51031 PL PT ma program BabyProtect został stworzony do higienicznego prania ubrań dziecięcych oraz osób cierpiących na alergie skóry. Dzięki dłuższemu praniu w wyższej temperaturze oraz intensywniejszemu płukaniu zostają wyeliminowane szkodliwe bakterie. Dokładnie wypłukuje środek piorący, który może być przyczyną alergii.

Offline

 

#5 2017-01-03 13:54:34

kasiks.kacz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-12-28
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Pralka dla alergików

Oo ja szukam takiej pralki, która wypłuka mi sierść kota, ale tak rzeczywiście bo spotkałam się, że pralka teoretycznie miała usuwać sierść, ale tego nie robiła. Cos ktoś poleci ?

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl