Ogłoszenie


#1 2010-06-09 13:52:04

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

odtwarzacz sieciowy

Wydaje mi się, że coraz bardziej popularne są odtwarzacze sieciowe. Chociaż mnie to wcale nie dziwi, bo takie sprzęty mają więcej możliwości, niż zwykłe odtwarzacze DVD, można na nich nagrywać filmy, można gromadzić pliki, można oglądać zdjęcia za ich pośrednictwem. jak dla mnie bardzo fajna sprawa. Np taki odtwarzacz http://www.humanmedia.pl/mBox_R3150S.html myślę, jest dużo lepszy niż DVD,
a jakie jest wasze zdanie na ten temat??

Offline

 

#2 2010-06-11 12:46:23

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Coraz więcej tego typu urządzeń jest na rynku i ciągle pojawiają się nowe. Bardzo fajna alternatywa dla dvd i bluray i chyba są coraz bardziej popularne te odtwarzacze. Cenowo na pewno niektóre modele wypadają znacznie lepiej niż bluray a jakość filmów też jest HD. Ten hyundai jest bardzo dobry i ma dodatkowo opcję nagrywania. Jesli Cie interesują takie urządzenia to wejdź sobie tu http://hyundaimbox.pl/mbox.html jest porównanie kilku modeli.

Offline

 

#3 2010-06-14 12:00:53

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

dzięki na pewno się przyda ten link, bo wiesz ja się przyznam szczerze, że mimo tego, że sprawdzałam jakie opcje ma ten sprzęt to i tak kluczowym kryterium było to, jak on wygląda;)
ale nie ma się co dziwić w końcu jestem kobietą i estetyka, wygląd rzeczy też ma dla mnie duże znaczenie.
Ale fajnie, że jest ktoś kto może mi uświadomić co i jak działa.
a powiedz mi, który ty wybrałbyś ?
ja sobie przejrzę co mi wysłałeś i też może przestanę sugerować się wyglądem;)

Offline

 

#4 2010-06-15 11:29:53

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

hehe ja mimo, że jestem facetem, to też jestem estetą i wygląd sprzętu też ma dla mnie znaczenie Z wyglądu akurat najbardziej podoba mi się popcorn hour a200 - ale ma tez niezłe parametry, więc technicznie też przyciąga. Właściwie jak chcesz kupić takie odtwarzacz to zwróć uwagę na trzy marki popcorn, hyundai i dune - są najbardziej dopracowane i mają najlepszy support. A ten dune bd - jest obecnie chyba najbardziej zaawansowanym sprzetem tego typu na polskim rynku.

Offline

 

#5 2010-06-29 12:44:38

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Mi też się podoba. Chyba każdy marzy o takim sprzęcie w domu, prawda? Ciekawa jestem ile osób juz cos takiego posiada. wcale bym się nie zdziwiła jeśliby w niedalekiej przyszłości odtwarzacze sieciowe wyparły tradycyjne dvd. Może już wkrótce...

Offline

 

#6 2010-06-29 13:50:42

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Myślę, że już wypierają. Powoli, powolutku ludzie zaczynają przechodzić z dvd na blu-ray i coraz częściej na odtwarzacze sieciowe. Nie po to kupuje się przecież telewizory obsługujące wysokie rozdzielczości, żeby potem oglądać filmy na dvd w jakości SD. Tu jeśli chcesz jest recenzja odtwarzacza dune http://www.frazpc.pl/artykuly/313491,Z-Blu-ray-za-pan-brat---Odtwarzacz-HDI-Dune-BD-Prime-3.0.html Ciekawe urządzenie. A niedawno weszły też odtwarzacze A.C.Ryan do Polski :-)

Offline

 

#7 2010-08-12 16:16:38

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Wydaje mi się, że jak na razie mało osób zna tego typu sprzęt. Jak rozmawiałem z kolegami to robili taaakie oczy, że coś takiego istnieje. Znam w sumie ten sprzęt tylko ze strony humanmedia.pl , nie widziałem tego jeszcze w stacjonarnych sklepach. Wyglądają w sumie jak laptop, ale jak już wiem, mają zupełnie inne funkcje.

Offline

 

#8 2010-08-30 12:13:58

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Jak zaglądasz na ich stronkę, to możesz też poczytać bloga: hmblog.pl - jest sporo informacji na temat multimedialnych odtwarzaczy sieciowych i w ogóle nowych technologii. Jeśli Cię ten temat interesuje to blog też powinien. Co do samych odtwarzaczy, to oferta jest coraz większa, więc myślę, że będą coraz bardziej popularne.

Offline

 

#9 2010-08-31 13:04:26

velociraptor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Już jakiś czas temu znalazłem w necie informacje o tym rodzaju sprzętu. Ciekawa rzecz, może dokonać rewolucji na rynku rtv. Moim zdaniem w tą stronę będą ewoluować dyski przenośne, które jak na razie oprócz trzymania danych, nic innego nie robią. Dzięki za bloga Dellfin, będę tam zaglądał, bo ten sprzęt mnie dość interesuje.

Offline

 

#10 2010-09-03 16:00:15

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Do usług :-)
Co do dysków zewnętrznych, to zostały stworzone w innym celu, ale kto wie, może i pójdą w tę stronę. Zostaną wzbogacone o dodatkowe opcje i choć w okrojony sposób będą spełniać podobną rolę, co odtwarzacze.

Offline

 

#11 2011-04-18 11:40:17

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Przeglądałem ten blog human medii, trzeba przyznać, że jest na bardzo wysokim poziomie. Co do odtwarzaczy, to ciekawy sprzęt, mam nadzieję, że staną się bardziej popularne, bo jak na razie niewiele osób o nich słyszało

Offline

 

#12 2011-05-25 14:01:02

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Ja myślę, że już coraz więcej osób o nich wie - jak się wejdzie na różne specjalistyczne fora, to widać, że jest nimi spore zainteresowanie Szczególnie, że teraz pojawiają się odtwarzacze z systemem android, czyli ich funkcjonalność się powiększa.

Offline

 

#13 2014-01-17 18:08:15

simon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 41
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Odtwarzacz sieciowy jest ciekawym urządzeniem? Niedawno czytałem kilka artykułów na ich temat i zastanawiam się poważnie nad jego kupnem. Możecie mi powiedzieć czy ten produkt jest dobry, warto?

Ostatnio edytowany przez simon (2014-01-17 18:09:25)

Offline

 

#14 2014-01-20 15:44:07

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: odtwarzacz sieciowy

Jak dla mnie spoko. Opcje odtwarzania internetowych stacji radiowych i dostępu do internetowych materiałów wideo jest też tuner do obsługi naziemnej telewizji cyfrowej. Odtwarzacz sieciowy obsługuje praktycznie wszystkie formaty plików.

Offline

 

#15 2014-04-16 18:12:15

 detoreg

Nowy użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2014-04-16
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: odtwarzacz sieciowy

Wszystko zależy w jakiej cenie, ale ogólnie polecam.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl