Ogłoszenie


#1 2013-10-17 13:51:12

simon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 41
Punktów :   

Białe AGD

Mówią aby optycznie powiększyć kuchnię, należy zadbać o odpowiednią kolorystykę. Jasne barwy nadadzą pomieszczeniu blasku i sprawią, że będzie zdawało się ono większe. A jak w takim razie się ustosunkujecie do białych sprzętów agd, płyta i piekarnik.

Offline

 

#2 2013-10-18 11:52:38

babulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Białe AGD

Biel dominuje w wielu nowoczesnych aranżacjach. To kolor, który faktycznie rozjaśnia i optycznie powiększa pomieszczenia. Wielu producentów sprzętu agd do zabudowy postawiła na biel idealnie przy tym łącząc elegancki design z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami.

Offline

 

#3 2013-12-27 14:22:22

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: Białe AGD

Ja mam wrażenie, że po latach fascynacji urządzeniami w kolorze inox, biel powraca do łask. Jest to teraz nowoczesny i uniwersalny kolor. Białe AGD super wygląda zestawione z również białymi lub po prostu drewnianymi meblami.

Offline

 

#4 2014-01-30 14:44:06

george25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Białe AGD

Mam pralkę w kuchni i myślałem o jej zabudowie, ale szybciej się zepsuła niż do tego doszło. Gdy wybrałem się po nową to znów kupiłem zwykłą bo była tak śnieżno biała i niepowtarzalny designHOTPOINT ARISTON AQ83D 29 EU/B jest teraz ozdoba w mojej kuchni.

Offline

 

#5 2014-03-21 16:06:11

grzesiek123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Białe AGD

Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt przestrzenny dobrze by wyposażyć w dobre i bardzo jasne oświetlenie do kuchni, specjalnie dedykowane dla pomieszczenia jakim jest właśnie kuchnia. Jak jest ciasna to jest wiele zaciemnionych miejsc. Era jednej wiszącej żarówki na środku pomieszczenia już dawno minęła. Biały kolor odbija światło zarówno meble jak i agd. Możemy też zamontować białe lampy ale czy to nie za dużo białego?

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKąty Rybackie wczasy