Ogłoszenie


#1 2013-06-25 13:00:45

simon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 41
Punktów :   

Obraz z laptopa na tv.

Czy jest możliwe odtwarzanie obrazu z laptopa na telewizorze bezprzewodowo? Interesuje mnie takie rozwiązanie do sali konferencyjnej.

Offline

 

#2 2013-06-26 16:43:11

babulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Obraz z laptopa na tv.

Jest coś takiego jak WiDi wprowadzone przez Intel, bazujący na standardzie Wi-Fi. Umożliwia urządzeniom komputerowym bezprzewodowe przekazywanie do zgodnych z tym standardem urządzeń ( np. telewizor WiDi ) obrazu w pełnej wysokiej rozdzielczości full HD wraz z dźwiękiem 5.1

Offline

 

#3 2013-08-29 11:01:59

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: Obraz z laptopa na tv.

Nie mając takiego telewizora WiDi, można spróbować uzyskać przesył przez moduły WiFi. Są aplikacje umożliwiające odtwarzanie multimediów przez wifi ja mam taką w smartfonie.

Offline

 

#4 2013-11-27 12:39:00

george25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Obraz z laptopa na tv.

Transmitery wifi do odtwarzania w domowych warunkach w zestawieniu z salą konferencyjną na niewiele się zdadzą jeżeli ktoś będzie chciał zapodać film reklamowy ful HD. Nic na to nie poradzimy za mało transferu jest w takich urządzeniach aby dało się przez nie przesłać sygnał HD. Dlatego polecam tylko kabelki, plus zaopatrzyć się w  przejściówki HDMI, DVI, SVHS, RGB, itd.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKąty Rybackie wczasy