Ogłoszenie


#1 2010-02-04 05:34:37

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

odtwarzacz dvd

Szukam odpowiedniego dvd na prezent dla siostry, która przeprowadziła się do Wrocławia i kompletuje ogólnie sprzęt:) Te dvd nie powinno być drogie, chodzi tylko o to by dało się na nim oglądać filmy. W sieci znalazłam coś takiego http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=671 Nie ukrywam,że bardzo odpowiada mi cena. Co o nim sądzicie?

Offline

 

#2 2010-04-29 10:52:58

CNC-Wolex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

W pierwszej kolejności musisz sprawdzic czy dvd posiada niezbędne kodeki i które formaty filmów obsługuje. To podane w linku nie jest złe,z tym że nie sugeruj się samą ceną,porównaj ja w różnych sklepach internetowych.

Offline

 

#3 2010-05-20 19:10:16

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

Pierwsze moje pytanie jest takie, jaki masz budżet do wykorzystania ?? Bo to jest dość istotne.
A drugie moje pytanie, czy Twoja siostra jest kino maniaczką??
Bo jeśli tak to może dobrze by było nieco zainwestować pieniędzy i kupić jej odtwarzacz z prawdziwego zdarzenia. Np coś takiego http://www.humanmedia.pl/mBox_P500.html sieciowy odtwarzacz.
Moim zdaniem już niedługo odtwarzacze DVD odejdą do lamusa,  a na ich miejsce wejdą takie odtwarzacze. Na tym sprzęcie nie tylko możesz odtwarzać filmy, ale też możesz sobie zainstalować dysk i gromadzić pliki.

Offline

 

#4 2010-05-22 13:47:22

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

No koleżanka myszka24 ma rację.
Jeśli siostra lubi oglądać filmy i interesuje się takimi nowinkami, to może lepiej zainwestować w taki odtwarzacz. Bo można sobie oglądać filmy w HD. Niestety na dvd tego nie uświadczysz, bo płytki niestety mają ograniczoną pojemność. Tutaj masz twardy dysk więc możesz sobie wrzucać tam co chcesz.
Przemyśl zakup, bo niby płacisz drożej, ale zakup na przyszłość ;-)

Offline

 

#5 2010-05-25 15:24:46

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

o jak miło, że ktoś się ze mną zgodził, ale faktycznie płytki DVD mają ograniczoną pojemność więc fajnie, że ten sprzęt, który wam tutaj pokazałam wyżej ma dysk,  na którym można gromadzić pliki.
Moim zdaniem takie sprzęty mają wielki potencjał nie tylko ze względu na jakość odtwarzania filmów, ale też na możliwości nagrywania i gromadzenia danych.

Offline

 

#6 2010-05-26 11:41:15

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

A bardzo proszę :-)
DVD już raczej odchodzi do lamusa. Na pewno jeszcze nie wszędzie, ale myślę, że coraz więcej osób będzie kupowało właśnie takie odtwarzacze multimedialne. W sieci można już o nich znaleźć sporo informacji, są jakieś testy porównawcze itd więc jak ktoś myśli nad zakupem jakiegoś odtwarzacza dvd to może nich jeszcze to przemyśli i poczyta o tych sprzęcikach. A ceny są z tego co widzę bardzo zróżnicowane, bo można znaleźć sprzęcik za 700 złotych a nawet na około 3 tysiące - to zależy od wyposażenia. Mi wpadł w oko jeszcze taki sprzęcik http://www.humanmedia.pl/Dune_BD_Prime3.html w podstawowej wersji lekko ponad 1600 zł.

Offline

 

#7 2010-07-20 15:35:06

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

Właśnie niedawno się dowiedziałem o tych urządzeniach i byłem w lekkim szoku, bo ktoś mi powiedział, że wyprą z rynku blue ray i dvd. Wydaje mi się to niemożliwe, bardziej trafią na innych odbiorców i stworzą własny rynek zbytu. Tej strony humanmedia.pl jeszcze nie znałem, mają tam duży wybór tych odtwarzaczy, a ja myślałem, że dopiero prototypy robią:)

Offline

 

#8 2010-07-27 09:36:48

starshine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

A znana wam jest firma Pioneer? Znalazłam taki odtwarzacz http://www.1komp.pl/produkt-14-214-989-40146,odtwarzacze_dvd_odtwarzacz_dvd_stacjonarny_pioneer_dv_120k.htm no i ze specyfikacji wiadomo, wynika,że sprzęt jest spoko, ale szczerze mówiąc pierwsze słyszę o tym Pioneer i nie wiem, czy sprzęt jest wart swojej ceny (która nawiasem mówiąc jest niewysoka i dlatego właśnie się zastanawiam). Chciałabym kupić sobie jakiś odtwarzacz, żeby nie oglądać w kółko na laptopie i mam ograniczony budżet.

Offline

 

#9 2010-07-28 14:02:44

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

To może zainteresuj się tymi z humanmedia.pl. Słyszałem, że najlepsze są Hyundai i Popcorn, znalazłem też na ich stronie takie tabele porównawcze, pokazujące jaki odtwarzacz, jaki format audio obsługuje. Może się przyda.

Offline

 

#10 2010-08-05 12:16:33

starshine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

Potrzebuję porady. Chciałam kupić rodzicom odtwarzacz DVD, ale potrzebuję taki, który będzie czytał napisy ze wszystkich płyt, a nie tylko oryginalnych. Czy taki odtwarzacz http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/rtv/kategoria/?id=108&prod=107599 podejdzie? Wart jest swojej ceny? A może powinnam szukać dalej?

Offline

 

#11 2010-08-23 19:28:12

witos123

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

Ja niecały miesiąc temu też szukałem dobrego, taniego odtwarzacza. W końcu zdecydowałem się na LG  DVX492H. Dużo możliwości regulacji i typów napisów. Odtwarza w zasadzie wszystko, też WMA. Dostałem go za 219 pln:). Ma wszystko co podałeś w swoje specyfikacji. Podwyższanie do Full HD, Wyjście HDMI. mogę polecić

Offline

 

#12 2011-04-05 12:36:12

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

Moim zdaniem najbardziej opłaca się kupić odtwarzacz multimedialny takich firm jak Popcorn i Xtreamer. Są teraz najlepsze na rynku moim zdaniem, zostawiają konkurencję daleko w tyle. Zobaczcie chociażby na ten http://www.humanmedia.pl/PopcornHour_A210.html

Offline

 

#13 2012-06-20 13:29:01

george25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

Teraz rządzi blu-ray i zestawy kina domowego z bluray Tyle tego sprzętu aż mnie głowa boli nie ukrywam że kombinuję aby było najkorzystniej i najtaniej może coś doradzicie?

Offline

 

#14 2012-08-13 04:25:07

Internetowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: odtwarzacz dvd

Za blu-ray jeszcze się sporo płaci, ale odnośnie tematu, jeżeli ktokolwiek jeszcze by miał zamiar kupować zwykłe dvd to najlepszym wyborem byłoby DVD MANTA DVD-068 Emperor RMVB HDMI. Kosztuje jedynie 150zł, a na tą chwilę jest to najlepszy model zwykłego dvd.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła ciaza po ciaza obumarla alpejski gończy krótkonożny cena