Ogłoszenie


#1 2011-08-24 15:30:39

Starchris

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 1
Punktów :   

Smażenie potraw we frytkownicy bez koszyka.

Witam wszystkich

Chciałbym się was zapytać o wasze doświadczenia w korzystaniu z frytkownicy. Mianowicie chodzi mi dokładnie o to czy można w niej smażyć potrawy bez koszyka. W instrukcji obsługi nie pisze dosłownie nic na ten temat a i w internecie na ten temat nie znalazłem nic.

Mam frytkownicę firmy Eldom i to był prezent dlatego nie mogłem sprawdzić najpierw co i jak. Gdy wlałem maksymalną ilość oleju czyli 2,5 litra i zanurzyłem koszyk to okazało się, że objętość oleju w samym koszyku wynosi troszkę ponad pół litra. Sam koszyk zanurza się tylko w połowie. W takiej ilości tłuszczu to o smażeniu jakiejś większej porcji np. frytek to nie ma mowy.

Nie chciałbym uszkodzić od razu maszyny dlatego wolę się Was najpierw zapytać czy gotowanie we frytkownicy bez koszyka jest bezpieczne dla samej frytkownicy i czy może to powodować inne niebezpieczeństwa.

Z góry dziękuje wszystkim za udzielone odpowiedzi.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Starchris (2011-08-29 13:46:15)

Offline

 

#2 2012-05-30 16:18:18

grzesiek123

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 16
Punktów :   

Re: Smażenie potraw we frytkownicy bez koszyka.

mi sie wydaje, że ten koszyk jest po to aby ułatwić wyciąganie przyrządzanej potrawy. zanim wyłowisz ostatnia frytkę to pewnie będzie zjarana a tak za jednym razem wszystko i lepiej podzielić sobie porcje na dwa niż sie bawić albo kupić dużą frytownicęjak w budach z kebabem mają pracowałem to wiem

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl