Ogłoszenie


#1 2009-12-23 13:59:36

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

HTC z ekranem dotykowym 4,3 cala

HTC z małoznanego producenta dziwnych telefonów stał się wiodącą marką w segmencie smartphone'ów. W Polsce już chyba każdy kojarzy te trzy literki z najwyższa jakością i nowymi technologiami. Nowością w ofercie jest HTC Touch HD2. Telefon daje się w stu procentach spersonalizować. Uważam, że to świetna cecha - to bardzo ułatwia życie i przyspiesza pewne sprawy...
http://sklep-palmtopy.pl/Palmtopy-HTC-Touch-HD-2-juz-w-piatek-27112009-914.html

Offline

 

#2 2010-05-10 14:25:42

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 32
Punktów :   

Re: HTC z ekranem dotykowym 4,3 cala

Ja jakoś nie mogę się przekonać. Próbowano mi wcisnąć to urządzenie już kilka razy,ale nie chciałam. Jestem pewna,że nie mogłąbym się przestawić z mojej klasycznej Noki na coś takiego. Dla mnie telefon musi spełniać tak naprawdę jedna funkcję- nawiązywania połączeń. Inne sa mi w zupełności niepotrzebne

Offline

 

#3 2010-05-12 12:52:21

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: HTC z ekranem dotykowym 4,3 cala

Dla biznesmenów to i może łakomy kąsek, ale jak dla mnie to niepotrzebny wydatek. Jak dla mnie telefon ma służyć przede wszystkim do dzwonienia i wysyłania wiadmości. czasem posłucham muzyki. reszta to niepotrzebne bajery, które sa tylko pretekstem do windowania cen komórek.

Offline

 

#4 2011-10-12 13:43:34

Tiruriru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: HTC z ekranem dotykowym 4,3 cala

Niekoniecznie tylko dla biznesmenów ale też dla wielbicieli nowych technologii też ja mam desire HD i jest świetny, Dopóki nie miałem tego telefonu też uważałem, że te dodatkowe funkcje są zupełnie nieprzydatne, ale teraz nie wiem ja mogłem sobie bez nich wcześniej radzić

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl