Ogłoszenie


#1 2010-01-11 14:19:39

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

tanie zamienniki do drukarek

Przez jakiś czas za ogromna kasę kupowałam bardzo drogi oryginalny tusz do drukarki ale w koncu nie było mnie już na to stać wie poszukałam jakiś tańszych. Zapoznałam się z ofertą doktortusz.pl - dobre jakosciowo zamienniki w super niskich cenach. Postanowiłam ich używać i mimo iz brzmi to dziwnie niczym nie różnią się od tych bardzo markowych

Offline

 

#2 2010-01-21 10:50:01

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

faktycznie sklep doktortusz.pl jest bardzo dobrze zaopatrzony... nie tylko pod względem zamienników, ale też drukarek... niedawno kupowałam nową drukarkę i koleżanka poleciła mi właśnie ten sklep. Duży wybór niskie ceny;)

Offline

 

#3 2010-03-22 11:08:45

tsunami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Ja mam bardzo dobrą drukarkę firmy Brother i jeszcze do niedawna kupowałam tylko oryginalne tusze. Na razie nie stać mnie już na taką rozrzutność:) Zamienniki z doktortusz.pl są bardzo dobre jakościowo a do tego bardzo tanie. Na razie trudno mi powiedzieć czy są tak dobre jak oryginalne,ale jakość wydruku jest porównywalna

Offline

 

#4 2010-03-23 10:19:47

tvingi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

A czy to prawda że w doktorze tuszu można zamówić pieczątki i jak jest z ich jakością? Szukam jakiejś firmy, która robi coś takiego, a przy okazji cena nie będzie za wysoka. Potrzeba mi kilku pieczątek do pracy, a wszędzie ceny takie, że głowa boli. Szew mnie już ciśnie, więc muszę to bardzo szybko załatwić. Wrzućcie jakieś informacje.

Offline

 

#5 2010-03-25 11:29:32

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Ano można zamówić u nich pieczątki, jak wejdziesz na stronę ich sklepu to po lewej stronie w menu masz dział 'pieczątki' gdzie sobie zamawiasz. Złóż se tam zamówienie to szef Ci już głowy nie będzie suszył I po problemie.

Offline

 

#6 2010-03-29 14:16:54

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Co fajne w sklepie doktortusz.pl to to, że można sprzedawac do nich zuzyte tonery do drukarek.
Co prawda nie dostaje sie za to ogromnych kokosów, ale zawsze kilka złotych wpada, a i nasze srodowisko jest czyściejsze profeska.

Offline

 

#7 2010-03-30 10:55:07

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Ale mnie zaskoczyliście, bo ja myślałam, że sklep doktortusz.pl to przede wszystkim drukarki i zamienniki. Jakoś umknęło mojej uwadze, że można tam też kupić pieczątki i sprzedać zużyte tonery.
Podoba mi się taka opcja bo czasem jest tak, że zupełnie nie wiemy, co zrobić z zużytymi tonerami, a tak to już wiadomo, gdzie je oddać.

Offline

 

#8 2010-04-08 13:32:20

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

A widzisz... czytajcie a znajdziecie i grunt to być w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie
W ogóle na tym forum wiele ciekawych informacji mozna się dowiedzieć

Offline

 

#9 2010-04-12 11:19:26

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Bedę musiał zajrzeć na tę stronę. Jeśli oferowane przez nich zamienniki rzeczywiście są tak dobrej jakości to na pewno się skuszę, bo kupowanie tuszów dedykowanych mnie wykańcza. Szczególnie ostatnio dużo drukuję i coraz mniej mi się to opłaca.

Offline

 

#10 2010-04-21 10:04:06

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

dzięki kwoona za radę " czytajcie a znajdziecie" na pewno mnie się przyda, bo faktycznie od was można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. A ja lubię być na bieżąco i wiedzieć co w trawie piszczy. Tylko się zastanawiam nad tym, czy jeszcze czegoś nie wiem, o sklepie doktortusz.pl ??
Jeśli macie jakieś newsy na temat tego sklepu będę wdzięczna za namiary;)

Offline

 

#11 2010-04-21 15:09:11

tsunami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

doktortusz.pl to bardzo fajny sklep:) Podoba mi się tez to,że oprócz niskich cen mają tam naprawdę dobre jakościowo rzeczy. Nie zawsze trzeba wydawać fortunę, by mieć dobry towar. Oczywiście nie do wszystkiego może się to stosować,ale do zamienników akurat tak:)

Offline

 

#12 2010-04-22 12:00:31

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Także polecam sklep doktortusz.pl . To, że mają tanie zamienniki wiedziałem, ale dobrze wiedzieć, że można tam oddać zużyte tonery. Przynajmniej zrobią z nimi coś bardziej ekologicznego, niż moje wyrzucenie ich do kosza. Z pieczątkami też fajna sprawa, może się przydać.

Offline

 

#13 2010-04-22 15:43:02

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Ajć... niedawno szukałem jakiejś firmy która zrobiłaby mi pieczątki. Szkoda że wcześniej nie wiedziałem, że w tym sklepie też mi to mogą załatwić. Jednak trzeba będzie w przyszłości lepiej szukać ;-) albo od razu uderzę do was po radę

Offline

 

#14 2010-04-26 12:40:44

tsunami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 29
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

O tym też nie słyszałam:) Jak ja odwiedzam te strony:) Jest to o tyle zabawne,ze na doktortusz.pl zaglądam bardzo często:) Musiała mi ta informacja jakoś umknąć:) Bardzo dużo pożytecznych rzeczy można się tutaj dowiedzieć

Offline

 

#15 2010-05-01 19:24:47

bobik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Wystarczy popatrzeć w internecie na ich stronie i zobaczyć jakie usługi oferują ;-) Chociaż na pewno najbardziej są znani z tego, że sprzedają naprawdę dobre zamienniki do drukarek Bez sensu wydawać kase na oryginały. Jestem studentem i nie mam na to kasy a zamienniki przynajmniej są tańsze w równie dobre

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfreciochy