Ogłoszenie


#16 2010-07-19 09:40:59

krayziebone

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-17
Posty: 21
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

Bobik też jestem studentem i moja drukarka chyba już z utęsknieniem wyczekuje dyplomu. Ilość kser i różnych wydruków przyprawia o zawrót głowy, gdybym miał kupować oryginalne tusze, to bym dawno był bankrutem. Na szczęście są zamienniki z doktortusz.pl

Offline

 

#17 2010-07-27 10:44:27

starshine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

O matko, wszędzie ten doktor tusz! Dobre to w ogóle jest? Bo gdzie się nie ruszę za zamiennikami (w sensie w sieci) to czytam o tym doktorze. Tanio jest? Dobre zamienniki naprawdę? Jeśli tak, to ja chętnie skorzystam z takiej opcji, bo oryginały drogo mnie wychodzą i ogólnie bez sensu.

Offline

 

#18 2010-08-06 09:40:22

farell

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

ja tam zawsze zamawiam zamienniki na www.e-atramenty.pl i nie mam zamiaru się przerzucać na innego dostawcę, wszystko działa jak należy

Ostatnio edytowany przez farell (2010-08-30 11:02:23)

Offline

 

#19 2010-12-27 09:52:36

jarilitmanen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: tanie zamienniki do drukarek

starshine napisał:

O matko, wszędzie ten doktor tusz! Dobre to w ogóle jest? Bo gdzie się nie ruszę za zamiennikami (w sensie w sieci) to czytam o tym doktorze. Tanio jest? Dobre zamienniki naprawdę? Jeśli tak, to ja chętnie skorzystam z takiej opcji, bo oryginały drogo mnie wychodzą i ogólnie bez sensu.

skoro wszędzie jest to znaczy że jest dobry. Jest tani w sam raz dla studentów.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl