Ogłoszenie


#1 2009-12-15 16:00:53

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

Dlaczego kupuję sprzet w necie

Dziwię się wszystkim ludziom, którzy decydują sie na zakup sprzętu w "stacjonarnych" sklepach- nie dość ,że ceny są tam kosmiczne to nie raz obsługa nie jest najlepiej przygotowana. Internetowe sklepy mają to do siebie,że  naprawdę zalezy im na kliencie-pojedyncza negatywna opinia moze sie obić szerokim echem. Dlatego sie starają

Offline

 

#2 2009-12-16 09:36:09

tvingi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Zakupy przez internet to ogromna wygoda, naprawdę należy dziękować komuś kto to wymyślił. Większość rzeczy które mam w domu kupiłam właśnie w sklepach internetowych. Teraz poszłam dalej i kupuje coraz większe rzeczy na necie. Ostatnio kupiłam na redcoon.pl lodówkę side-by-side i muszę przyznać, że sprzęt jest bajeczny. Wszystkie koleżanki mi zazdroszczą:)

Offline

 

#3 2009-12-16 11:28:06

Dzikusek88

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 46
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ja osobiście kupuję w magicznaplaneta.pl, bo nie dość, że mają tanio i duże przeceny, to bardzo fajnie pakują sprzęt (profesjonalnie) i szybko wysyłają. Kupiłem tam już kilka rzeczy i jestem naprawdę zadowolony.

Offline

 

#4 2009-12-18 09:52:21

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ja jestem podobnego zdania, że lepiej jest kupować sprzęt AGD w necie. Można znaleźć coś ciekawego. Ja podobnie jak mój przedmówca zawsze korzystam z usług sklepu magicznaplaneta.pl. Mam do nich zaufanie, bo kupiłam u nich kilka rzeczy i byłam bardzo zadowolona zarówno z tego, co kupiłam jak i z jakości przesyłki:)

Offline

 

#5 2009-12-18 15:22:20

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Dokładnie, nie ma co bawić się w łażenie po mediamarktach itd. skoro wszystko można kupić siedząc w domowym fotelu, przeglądają internet. Wszystko załatwiasz szybko i sprawnie, nie obijasz się o ludzi w kolejce do kasy...

Offline

 

#6 2009-12-21 18:25:17

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Kupowanie w sieci to ogromna wygoda.
Gdy mamy -20 za oknem to naprawdę może się nie chcieć wychodzić z domu.
Wczoraj pół nocy spędziłam na allegro szukając butów, bo moje obecne ciżemki się rozpadają
Skoro mamy mozliwość ułatwiać sobie życie to dlaczego z tego nie korzystać?

Offline

 

#7 2009-12-22 10:55:25

tvingi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

A znacie 3kropki.pl? Fajny sklep, dużo sprzętu wszelakiego rodzaju - telewizory, konsole, akcesoria komputerowe, mnóstwo gier. Warto zajrzeć na ich stronę, bo maja bardzo dobra ofertę i całkiem niskie ceny. Mnie urzekła fachowa i priofesjonalna obsługa. Polecam serdecznie:)

Offline

 

#8 2009-12-22 11:46:00

Camel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

A ja na przykład nie wszędzie w internecie poleciłabym zakupy. Jestem sceptycznie nastawiona do serwisów aukcyjnych i na allegro na przykład pralki nie kupię. Ale faktycznie większość sprzętu gospodarstwa domowego kupiłam w sklepach internetowych. Jednym z moich ulubionych, do którego mam ogromne zaufanie, także ze względu na obsługę, na którą kładziecie taki nacisk jest megamedia.pl. Cokolwiek u nich zamawiałam, docierało w doskonałym stanie, nie uszkodzone i bardzo szybko. Poza tym, jak pewnie większość sklepów, mają niskie marże, bo nie płacą za lokal. A wybór sprzętu ogromy: agd, drobne akcesoria i gadżety kuchenne, rtv, sprzęt fotograficzny, nawigacje, armatura. Warto się zapoznać z ofertą.

Offline

 

#9 2010-01-04 15:34:54

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

To fakt,ze nie bez znaczenia jest gdzie kupuje sie sprzęt- lepiej sklep sprawdzić tysiąc razy niz potem żałować. Niestety w przypadku aukcji typu allegro nigdy nie ma sie pewność czy dobrze sie trafiło. Ja kupuję najczęsciej w torres.pl- bardzo szybka dostawa i ceny na moją kieszeń

Offline

 

#10 2010-01-22 09:51:28

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Kupowanie w sklepie internetowym jest chyba bardzo popularne ostatnio. W sumie nie ma się co dziwić skoro ceny sprzętu w sklepach internetowych są znacznie niższe od tych w sklepach stacjonarnych. Już kilkakrotnie kupowałam w sklepie 1komp.pl i mają tam po pierwsze bardzo duży wybór produktów i po drugie niskie ceny.

Offline

 

#11 2010-02-05 16:50:03

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Potwierdzam- nie ma to jak zakupy w necie.Należałam do tego typu ludzi,którzy początkowo odnosili się do tego typu zakupów sceptycznie ale już mi przeszło. Teraz już prawie w ogóle nie odwiedzam "stacjonarnych przybytków z zeszłej epoki". Ostatnio moim ulubionym sklepem jest moderni.pl, mają bezkonkurencyjną ofertę

Offline

 

#12 2010-03-23 14:43:05

mq79

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Również jestem ZA. Sklepy w sieci mają niższe ceny bo oszczędzają na pracownikach i powierzchni handlowej. Chcąc kupić jakikolwiek sprzęt- telewizory lcd, lodówki, pralki czy zmywarki warto przejrzeć co ma w ofercie sklep internetowy, często w tym samym sklepie tyle ze stacjonarnym cena jest wyższa właśnie o utrzymanie pracowników czy ekspozycji sklepowej.

Offline

 

#13 2010-04-29 10:19:04

CNC-Wolex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ja także uważam,ze zakupy przez internet są bardzo korzystne. Duży wybór i niskie ceny. Przed zakupem warto czytac opinie o danej firmie i sprawdzic czy rzeczywiscie jest godna zaufania.

Offline

 

#14 2010-04-30 17:29:17

bobik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

kupuję już coraz więcej przez internet ponieważ jest dużo taniej i wygodniej nie musisz biegać po sklepach żeby znaleźć rzecz która Cię interesuje w necie znajdziesz poczytasz opinie na jego temat zamawiasz i pozostaje tylko czekanie 2-3 dni. Ostatnio nawet korzystam ze sklepu internetowego gdzie regenerują tusze doktortusz.pl mają tam duże promocję szeroką ofertę i bezproblemowy kontakt a co najważniejsze są super jakość, cenę i zero problemów z wysyłką.

Offline

 

#15 2010-06-24 16:33:09

miki22

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Witam
Podzielam większość opinii: sklepy internetowe są bardzo dobre i dużo tańsze niż zwykle, przy tym szybko realizują zamówienia, kupuje bardzo duzo na allegro i poprzez sklepy internetowe i nigdy nikt mnie nie oszukal. Polecam sklep esin.pl super akcesoria rtv/dvd/drabiny itp. Bardzo miła obsluga a towar jest dosłownie na drugi dzień! Szczerze polecam każdemu ten sklep

http://www.esin.pl/seria-108/64-uchwyt-scienny-obrotowy-rtv-lcd-plazma-30-50-model-108-m.html

fajne uchwyty obrotowe za niewiele. W sklepie za taki uchwyt trzeba byloby zaplacic conajmniej 2 razy tyle..

Pozdrawiam

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl