Ogłoszenie


#16 2010-07-01 11:31:05

mala_s

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

1.Bo jest taniej
2.Bo mogę wybrać model jaki mi się podoba a nie jaki jest
3.Bo mogę sobie sprawdzić szereg opinii o danym produkcie

Offline

 

#17 2010-07-16 10:56:56

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Lemur ma rację. Wczoraj zostałam niemiło potraktowana w Reserved, pani na moje pytanie czy odłoży mi podczas wyprzedaży żakiet odparła z przekąsem: 'Jakbyśmy mieli wszystko odkładać, to musielibyśmy mieć osobny pokój na te ciuchy'. Wystarczyłaby odpowiedź 'Przykro mi, nie odkładamy podczas wyprzedaży'. No i nie dość, że stoisz w tej kosmicznej kolejce, staff jest zmęczony i niemiły to jeszcze nie kupiłam żakietu, bo brakło mi kasy i nie kupię tam, bo laska mnie wkurzyła. Tak więc lepiej jest kupować ciuchy na allegro, jakieś rzeczy do domu typu małe agd i rtv kupuję na www.wasserman.pl bo szukać pracownika w tych wielkich sklepach z takimi gadżetami, żeby doradzili czy coś, to walka z wiatrakami.

Offline

 

#18 2010-08-26 13:29:20

velociraptor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ja lubię kupować przez neta, bo mam dostęp do całego asortymentu na stronie, nie muszę łazić i szukać po półkach. Korzystam z magicznaplaneta.pl , mają ogromny asortyment, porównywalny albo większy ze sklepami stacjonarnymi. A w necie to chyba najszerszy asortyment.

Offline

 

#19 2010-09-06 11:17:49

Joolanta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ja polubiłam zakupy przez internet od czasu, kiedy udało mi się w ten sposób wybrać i bezproblemowo kupić dobry odkurzacz, odkurzacz piorący. Do tej pory zawsze bałam się tego rodzaju transakcji bo uważałam, że jeśli czegoś sama "nie dotknę, nie zobaczę" to na pewno nie będzie to dobry zakup. W końcu koleżanka przekonała mnie do zakupów przez net i nie zawiodłam się. Rzeczywiście, odkurzacz przyszedł dokładnie taki sam jak na zdjęciu, wszystko działało i działa do dziś.

Offline

 

#20 2010-09-10 15:40:59

cosy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-09-10
Posty: 14
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ja jestem w zupełności za zakupami przez internet. Nie tylko jest taniej bo nie ma pośredników, ale nie muszę się męczyć bieganiem od sklepu do sklepu, a ofertę sklepu mogę przeglądać o której porze chcę. Takie udogodnienia sprawiają, że mam więcej czasu na przyjemności

Offline

 

#21 2010-09-22 09:14:24

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

To rzeczywiście duży plus (zawsze możemy zajrzeć do sklepu, nie ogranicza nas czas), ceny są niższe to na pewno i obsług często lepiej zna się na tym sprzęcie lepiej niż w sklepach stacjonarnych. Można napisać maila, czy zadzwonić i zawsze czegoś się dowiemy. Nie zawsze trzeba nawet dzwonić, bo opisy są dość szczegółowe.

Offline

 

#22 2010-11-05 14:59:34

kiara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ostatnio remontowaliśmy mieszkanie i wyposażenie kuchni zamówiliśmy przez internet. Wcześniej wybrane sprzęty obejrzeliśmy w sklepie stacjonarnym. Oczywiście ceny internetowe były niższe niż "na mieście", nawet po doliczeniu kuriera wyszło taniej.

Offline

 

#23 2011-02-24 08:23:14

DagaW

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Ja podobnie - też coraz bardziej przekonuję się do zakupów w internecie. Najpierw były to tylko ubrania i książki a teraz już zdecydowanie droższe sprzęty. Wliczając w to też właśnie RTV czy AGD. Na razie z takich produktów kupiłam na przykład - prostownicę, suszarkę etc. Ale już mam na oku ekspres do kawy i nie tylko łatwo też w internecie znaleźć fajny sklep oferujący takie sprzęty. Teraz "rozglądam się" na medialux.pl - to właśnie w związku z ekspresem do kawy Generalnie: - niższe ceny, - wygoda i oszczędność czasu bo zamawiam w domu i tylko czekam na dostawę

Offline

 

#24 2011-11-02 13:15:08

Janek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Przychylam się do Waszych opinii, przez Internet jest wygodniej i szybciej. Jeśli chodzi o sprzęt foto-video to w winmar.pl można spokojnie robić zakupy, bo ma bardzo dobrą opinię i jest wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Offline

 

#25 2011-11-21 14:47:10

mine

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Dlaczego kupuję sprzet w necie

Popieram, zakupy w sklepach internetowych to fajna sprawa. Nie trzeba wychodzić z domu, a można kupić fajne rzeczy.  Jeśli chodzi o zakupy związane z fotografią, to przeważnie w winmar, bo to dobry sklep.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła ciaza po ciaza obumarla alpejski gończy krótkonożny cena