Ogłoszenie


  • Index
  •  » Pralki
  •  » Jak działa technologia ecobubble?

#1 2013-10-22 13:27:42

simon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 41
Punktów :   

Jak działa technologia ecobubble?

Skuteczne pranie w zimie wodzie co wy na to. Jak działa ecobubble, daje radę, czy to tylko taka bajera?

Offline

 

#2 2013-10-23 15:50:15

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: Jak działa technologia ecobubble?

Jest to technologia, która optymalnie wykorzysta detergent stosowany do prania. Pralki Samsung Ecobubble posiadają we wnętrzu unikalny generator bąbelków, które rozpuszczają dokładnie detergent i wstrzykują do niego powietrze, tworząc nasyconą mydlaną pianę. Nawet w niższej temperaturze piana szybciej wnika do tkanin, dzięki czemu pranie jest tak skuteczne jak podczas standardowego cyklu prania w ciepłej wodzie. Daje to efekt delikatnego i energooszczędnego prania. W zimnej wodzie tak samo jak w ciepłej.

Offline

 

#3 2013-11-08 09:36:12

babulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Jak działa technologia ecobubble?

Skuteczne pranie w niskiej temperaturze eliminuje potrzebę podgrzewania wody. Pozwala to zaoszczędzić energię, nie trzeba stosować środków zmiękczających wodę i zmniejszyło faktycznie rachunki za prąd posiadam mode samsung WF80F5E5U2W w klasie energetycznej A+++ dodatkowo można zczytać błąd usterki smartfonem i nie zawsze wzywać serwis. Póki co nie miałam okazji z tego korzystać i mam na dzieję, że długo nie będę musiała.

Offline

 

#4 2013-12-30 21:13:35

george25

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-09
Posty: 51
Punktów :   

Re: Jak działa technologia ecobubble?

A mi się wydaje, że żadna pralka ani proszek nie są w stanie usunąć niebezpiecznych bakterii w temperaturze poniżej 60 stopni i pranie jest w pewnym sensie nadal brudne, niezależnie od tego, na jakie wygląda.

Offline

 
  • Index
  •  » Pralki
  •  » Jak działa technologia ecobubble?
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl