Ogłoszenie


#1 2013-03-20 10:27:29

simon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 41
Punktów :   

Lodówka do zabudowy

Moje pytanie związane jest z zamiarem zakupu lodówki pod zabudowę. Cena w granicach 2 tysiaków, dla dwóch dorosłych osób wielkość takiej lodówki. Kuchnia jest otwarta na salon, a więc podejrzewam, że poziom hałasu może mieć tu duże znaczenie? W jednym salonie stacjonarnym sprzedawca polecił mi Gorenje NRKI 51288 W, co powiecie na jej temat i ogólnie o marce jakoś jest mi obca i mało popularna jak dla mnie.

Offline

 

#2 2013-03-20 11:37:01

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: Lodówka do zabudowy

Ja ze swojej strony mogę polecić lodówki do zabudowy samsunga, jak dla mnie marka godna polecenia z czystym sumieniem. Polskie marki średnio mi wyszły na dobre, choć części są niedrogie. Ogólnie jest wiele dobrego sprzętu bosch, siemens to zależy czasem od braku szczęścia lub po prostu możemy mieć niefart i produkt "najlepszej" marki może okazać się bublem. Może to być jeden wadliwy model a może tylko wadliwy egzemplarz.

Offline

 

#3 2013-08-29 13:45:10

babulina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: Lodówka do zabudowy

Proponuję rozważyć zakup lodówki side by side, moim zdaniem wyglada dużo bardziej efektowniej niż lodówka w zabudowie i nadaje charakteru naszej kuchni.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl