Ogłoszenie


#1 2013-02-25 10:14:17

simon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-19
Posty: 41
Punktów :   

Odkurzacz dla alergika.

Jestem uczulony na roztocza, dlatego szukam odkurzacza który bardzo dobrze filtrowałby powietrze z kurzu. Sporo czytałem na ten temat i dowiedziałem się, że odkurzacz dla alergika musi mieć specjalny system zasysania powietrza na zasadzie kompresora, żeby nie wzniecał kurzu. Co do rodzaju odkurzacza to mam sprzeczne informacje. W jednym miejscu czytałem, że dla alergika najlepszy jest wodny odkurzacz bo dobrze filtruje powietrze, ale w innym miejscu przeczytałem, że taki odkurzacz nie filtruje dobrze roztoczy i ich odchodów i po prostu wszystko wyrzuca w postaci mgiełki wody. Po za tym czy kamień zawart w wodzie nie niszczy w jakiś sposób takiego odkurzacza? Co do filtrów to podobno dokładniejszy od HEPA jest jeszcze ULPA. Czy to prawda?

Offline

 

#2 2013-02-25 11:29:52

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: Odkurzacz dla alergika.

Nie wierz co piszą o odkurzaczach wodnych.jego praca z filtrem wodnym jak sama nazwa wskazuje polega na topieniu w wodzie wszelkiego brudu/odpowiedni stan wody jest wg miarki i na pojemniku/.a teraz co do tego co się nie utopi w wodzie to nie wyleci na zewnątrz bo po drodze jest 3 lub 4 filtry w tym hepa a są one wymienne jak się zabrudzą tak ,że odkurzacz już słabo ciągnie. Mój typ to Odkurzacz ZELMER 829.5SK Aquos lub Odkurzacz ZELMER 919.0ST

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKąty Rybackie wczasy