Ogłoszenie


#1 2009-07-13 20:48:06

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 45
Punktów :   
WWW

Ceny zestawów telewizji na kartę

1. Cena 89 zł opłata jednorazowa zestawu startowego ( Karta sim + 6 miesięcy dostępu do wszystkich kanałów dostępnych w telewizji na kartę).

2. Cena 49 zł opłata jednorazowa zestawu startowego Karta sim + 3 miesięcy dostępu do wszystkich kanałów dostępnych w telewizji na kartę

Doładowanie 16 zł /okres ważności doładowania 1 miesiąc  / Informacje dodatkowe 16 zł miesięcznie
Doładowanie 42 zł  /okres ważności doładowania 3 miesiąc  / Informacje dodatkowe 14 zł miesięcznie
Doładowanie 72 zł  /okres ważności doładowania 6 miesiąc  / Informacje dodatkowe 12 zł miesięcznie
Doładowanie 120 zł /okres ważności doładowania 12 miesiąc / Informacje dodatkowe 10 zł miesięcznie


http://www.fototube.pl/pictures/userbark.png
http://agro-centrum.net/images/sygnaturaagrocentrum.jpg

Offline

 

#2 2010-07-16 09:58:47

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: Ceny zestawów telewizji na kartę

A skąd wziąć takie zestawy? Ja słyszałam o firmie wasserman, że oni tam mają różne zestawy telewizji na kartę i jak weszłam i poczytałam to można tam kupić całe pakiety, razem z kartą startową, tunerem, czaszą i konwerterem, czyli bardziej jest to zestaw dla tych, którzy nie mieli wcześniej z taką telewizją do czynienia. Albo telewizją w ogóle

Zapomniałam dodać, że ten zestaw o którym mówię jest do kupienia w cenie 209 złotych. Myślę, że cena jest dość sensowna, zważywszy, że to właśnie taki zestaw ze wszystkim.

Ostatnio edytowany przez czkoladowa (2010-07-16 10:03:08)

Offline

 

#3 2010-07-30 21:39:12

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: Ceny zestawów telewizji na kartę

Fajna opcja z tą telewizją. Nawet jak się nie zapłaci to można oglądać kanały bezpłatne. Na pewno rozwiązanie dla kogoś kto nie ogląda bardzo dużo tv. Wszedłem na stronkę tego sklepu, o którym piszesz i bardziej by mnie interesował zestaw HD. Szczególnie, że jest więcej kanałów i oczywiście są w wysokiej rozdzielczości.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl