Ogłoszenie


#1 2010-07-09 12:30:00

Dell

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 11
Punktów :   

żelazko zwykłe a ze stacją parową

Czym się różni zwykłe żelazko od tego ze stacją parową? Bo nie wiem na jakie się zdecydować. Możecie mi podać plusy i minusy obydwóch opcji? Jak działa stacja parowa i jakie są jej zalety? Czy różnica w kosztach jest znaczna? Na jakiego producenta się zdecydować?

Offline

 

#2 2010-07-20 09:43:53

Puertoryko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: żelazko zwykłe a ze stacją parową

W stacji parowej gromadzi się para i dzięki niej możesz prasować znacznie dłużej. Poza tym wystarczy przejechać tkaninę raz. To bardzo wydajne. Jeśli dużo prasujesz to zdecydowanie lepiej mieć żelazko ze stacją. Najlepiej jeśli mieści około litra wody. Jeśli chodzi o koszt to wiadomo że takie jest trochę droższe, ale żelazka nie kosztują fortuny, czasem warto dopłacić. Ja takiego żelazka nie potrzebuję, prasuję okazjonalnie. Dobre żelazka robi Tefal, Philips, Zelmer, Bosch. Duży wybór masz w tym sklepie i jest dość tanio:
http://www.1komp.pl/katalog-41-166,male_agd_zelazka,1.htm

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl