Ogłoszenie


#1 2010-06-18 14:25:33

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

porcelanowe czajniki elektryczne?

Uważacie, że dobrze jest mieć taki czajnik?
jest on uzyteczny, praktyczny?
Nie jest to przerost formy nad funkcjonalnością?
Spodobał mi się taki, ale nie wiem czy jest sens w niego inwestować.

Offline

 

#2 2010-06-18 15:49:46

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

Być może jest trochę przerost formy nad treścią, ale fakt faktem, że takie czajniki wyglądają super :-) Sam jestem pod wrażeniem pewnego czajniczka http://www.electro.pl/produkt-HAEN_Czajnik_HAEN_CK_1000_Tokyo-138400,140.html - dokładnie tego. Na razie się jeszcze waham, ale pewnie w końcu go kupię. Nie wiem co ona takiego w sobie ma. Ale przyciąga :-)

Offline

 

#3 2010-06-19 17:14:04

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

wiesz ja jakoś nie zastanawiałam się nad funkcjonalnością tych sprzętów. Tzn. nie bardzo wiem, czym mógłby się taki czajnik porcelanowy różnić od takiego tradycyjnego oba są elektyczne, ale jeden ma fajniejszy design, co mnie się bardzo podoba. To tyle jeśli chodzi o różnice. To, że taki czajnik jest zrobiony z porcelany to myślę, jest jego zaletą i nie powinno zaważyć na jego szybkości gotowania wody;)
Mnie się bardzo podoba taki czajnik w kawiatki, który widziłam w sklepie magicznaplaneta.pl do czajnika dołączone są jeszcze filiżnaki boski komplet

Offline

 

#4 2010-06-21 12:16:34

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

No jak to co ma takiego w sobie? Jest przesliczny ten czajnik z electro
ale pojemność tylko 1litr. To mało, ale niesttey coś za coś.
Są też inne kolory z tego, co widziałam.
swietny prezent na slub moim zdaniem.

Offline

 

#5 2010-06-21 12:28:11

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

Pewnie, że tak. Mnie akurat wpadł w oko ten czarny, ale wybór jest większy, wystarczy wejść na stronkę tego sklepu i sobie zobaczyć. Co do pojemności to fakt  1 litr to trochę mało. Ale jeśli nie mamy gości a herbatę robimy dla siebie i np. ukochanej osoby, to na co dzień taki czajnik wystarczy. A od święta możemy sobie kupić jakiś większy - 2 litrowy nawet.

Offline

 

#6 2010-06-21 12:38:26

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

Dlaczego przerost formy nad funkcjonalnością? Przecież czajnik może byc zarówno funkcjonalny, a do tego ładnie wyglądać!! Teraz projektanci tworzą tak fantastyczne wzory, że jest w czym wybierać i nie musimy ograniczać się tylko do prostych form i białych kolorów. Kiedyś w sklepie 1komp.pl widziałam takie świetne czajniki, które wyglądały jak imbryk i miały różne wzory. Świetna sprawa

Offline

 

#7 2010-06-21 17:01:44

danonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

świetne są te porcelanowe czajniki. Bo trochę przypominają imbryki, a nie sprzęt do gotowania wody;)
ale wiecie co tak sobie pomyślałam, jak przeglądałam, co w swojej ofercie ma medialux.pl, że teraz nie trudno jest mieć czajnik o nietypowym wyglądzie, bo można mieć taki stylizowany na imbryk, albo całkiem nowoczesny, np jakiś taki metalowy, albo zwyczajnie prosty.
A macie jeszcze jakieś propozycje czajników ?? Nie tylko porcelanowe, które wyglądają jak imbryk?

Offline

 

#8 2010-06-22 14:48:53

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

Hm, no niestety ja tylko z takich ciekawszych zcajników znam tylko et z electro. Wiecej można spotkac w rzeczywistych sklepach, ale do nich linków neistety nie mogę podać.
Ale poczekam na wasze propozycje

Offline

 

#9 2010-08-23 12:12:10

Mario

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

Trochę poczytałem na tym forum na temat czajnioków, które proponowaliscie i zdecydoawałem sie jednak na ten czarny ceramiczny. Miał to być prezeznt dla sąsiada z bloku. Fajnie urządził sobie kuchnię, jest singlem więc postawił na minimalistyczny design, czarne, fornirowane meble i czarne sprzęty agd, więc pomyslałem, że ten ceramiczny czajniczek będzie idealny do tego wystroju, myslałem jeszcze o Krupsie, ale zdecydowałem się na ten. Strzał w 10, sąsiadowi bardzo się spodobał.

Offline

 

#10 2010-09-15 09:16:54

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: porcelanowe czajniki elektryczne?

Mnie się niedawno zepsuł mój czajnik i nawet chciałem kupić ten czarny HAEN, ale niestety już go nie było Szkoda. Ale znalazłem na electro.pl fajny czajnik zelmera i też się sprawdza :-) 1,7 litra pojemności więc można ugotować dużo wody.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl