Ogłoszenie


#1 2010-05-10 14:13:11

tsunami

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 29
Punktów :   

nowa jakość

Co sądzicie o takim sprzęcie http://www.humanmedia.pl/C200.html ? Muszę przyznać,że na mnie zrobił ogromne wrażenie. nie za bardzo jednak rozumiem czym to się różni od "normalnego" kina domowego? Trudno się połąpać w tych wszystkich nowinkach technicznych. Wypowie się ktoś kompetentny?

Offline

 

#2 2010-05-10 14:23:12

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 32
Punktów :   

Re: nowa jakość

To fakt- bardzo łatwo się pogubić. Ten sprzet, którego link podałaś to po prostu multimedialny odtwarzacz wysokiej klasy funkcji ma bardzo wiele, to prawdziwe cacko. Jak tylko go zobaczyłam to po prostu oszalałam. Nie miałam jeszcze okazji być użytkownikiem,ale to sie może niedługo zmienić

Offline

 

#3 2010-05-12 12:47:56

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: nowa jakość

No to się wydaje być taki multimedialny kombajn ;-) Tak czytam jego specyfikację i chyba jeszcze na coś takiego wcześniej nie wpadłem. Żeby urządzenie miało tyle funkcji. Fajnie. Będę musiał w niedługim czasie zainwestować w jakiś odtwarzacz BlueRay. Może się skuszę na ten sprzęt.

Offline

 

#4 2010-05-16 21:04:59

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: nowa jakość

Faktycznie robi wrażenie co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Nie tylko można odtwarzać filmy, słuchać muzyki, przeglądać zdjęcia, ale też jest dostęp do witryn www. Jak dla mnie bomba,
Ale ja jeszcze trafiłam na inny też moim zdaniem bardzo dobry sprzęt, ale zobaczcie sami http://www.humanmedia.pl/mBox_R3150S.html moim zdaniem ten Hyundai może być dla każdego, bo tak trochę myślę, że ten popcorn, o którym piszecie to tak trochę sprzęt z najwyższej półki.
Mam rację ??

Offline

 

#5 2010-05-19 15:31:34

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: nowa jakość

Cenowo chyba ten popcorn i hyundai wypadają podobnie. Tak przyglądam się bliżej specyfikacji obydwu urządzeń i widzę, że hyundai ma mozliwość nagrywania filmów, to jest duży plus jak dla mnie. Ale nie wiem czy każdemu taka funkcja jest potrzebna. Tak czy inaczej dobrze że jest wybór ;-)

Offline

 

#6 2010-05-20 09:34:16

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: nowa jakość

wiesz jeśli ktoś wybiera tego typu sprzęty to na pewno będzie wybierał coś co ma funkcje, które jemu są potrzebne. Mnie ten Hyundai zainteresował właśnie dlatego, że ma jak to sam zauważyłeś funkcję nagrywania. Dla mnie to też to jest ważne i jak najbardziej przemawia na jego korzyść,
a poza funkcją nagrywania, co dla ciebie jest ważne? bo jeśli chodzi o mnie to moim zdaniem bardzo dobrze, że ma wielojęzyczne menu, też w języku polskim. Niby taki banał i szczegół, ale przyznam się szczerze, że dla mnie to jest dość istotne;)

Offline

 

#7 2010-05-27 12:15:08

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: nowa jakość

Dla mnie w sumie ważne jest też to żeby oprócz filmów z dysku ważne jest, żeby miał tez możliwość odtwarzania filmów z dysków bluray. To też ważne bo coraz więcej filmów pojawia się na blue diskach. No menu w polskim języku też jest ważne. Ten hyundai jest fajny ale znalazłem jeszcze lepszy (moim zdaniem) model.

Ostatnio edytowany przez DellFIN (2010-05-27 12:17:15)

Offline

 

#8 2010-05-28 12:04:33

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

Re: nowa jakość

Ten  Hyundai  jest kosmiczny ,naprawdę. Ma chyba wszystko o czym tylko można sobie zamarzyć:) Co prawda ja bym tylko potrzebowała funkcję nagrywania,ale inne tez są fajne. W każdym razie naprawdę robi wrażenie

Offline

 

#9 2010-06-09 13:39:22

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: nowa jakość

Jeśli interesują Cię hyundaie to sobie zobacz to porównanie kilku modeli http://hyundaimbox.pl/mbox.html może sobie jakiś konkretny wybierzesz. A ja Ci jeszcze zaproponuję inny bardzo fajny model. Super zaawansowany, jeden z najnowszych na rynku i na pewno warto zwrócić na niego uwagę Dune BD Prime - wpisz sobie w google i poczytaj o tym sprzęciku. Jak cię zainteresuje.

Offline

 

#10 2010-06-29 12:47:51

lemur

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-12
Posty: 75
Punktów :   

Re: nowa jakość

Naprawdę robi wrażenie, to trzeba przyznać. Wydaje mi się,że juz niedługo każdy z nas będzie miał taki sprzęt w domu. Oczywiście liczy się jakość i innowacyjność technologiczna,ale nie bez znaczenia jest również fakt,że ten sprzęt świetnie prezentuje się pod względem wizualnym

Offline

 

#11 2010-06-30 10:10:42

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: nowa jakość

Grzebałem trochę ostatnio w necie w poszukiwaniu jakichś nowych informacji na temat odtwarzaczy sieciowych i trafiłem na ranking. Na stronie internetowej chipa jest zestawienie odtwarzaczy sieciowych. Co mnie zdziwiło, nie wygrał Dune Prime tylko Hyundai. Nawet popcorn był wyżej od dune'a. Na stronce humanmedia widziałem, że sprowadzili PlayOn'a do Polski.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła ciaza po ciaza obumarla alpejski gończy krótkonożny cena