Ogłoszenie


#1 2010-04-12 09:32:37

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

nowa suszarka

Chciałabym sobie kupić nową suszarkę, gdyż niestety stara była tak stara, że niestety się spaliła.
Nie ma się co dziwić w końcu miała chyba już dziesięć lat. A wiadomo nic nie jest wieczne. I dlatego trzeba pomyśleć o tym, żeby kupić coś nowego. Skoro stanęłam przed wyborem nowej suszarki chciałabym, żeby była ona taką z prawdziwego zdarzenia, np coś w tym stylu http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=75&prod=80843
no i jeszcze jeśli będzie niedroga to tym lepiej dla mnie. Mogę wydać na tą suszarkę około 100 zł. więc może powiecie, co sądzicie o moim wyborze. A może macie jakieś inne ciekawe propozycje??

Offline

 

#2 2010-04-14 16:56:36

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: nowa suszarka

Im droższa suszarka tym lepiej.
Nie kupuj suszarki, która  kosztuje mniej niż 50zł i która nie ma opcji chłodnego powietrza. Zepsujesz sobie tym sposobem włosy.
Postaw na jakość. Może Philips?

Offline

 

#3 2010-04-15 11:37:14

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: nowa suszarka

Proponuję Ci dołożyc około 50zł i kupić porządną suszarkę. Jeśli chcesz żeby służyła Ci długo i dobrze to naprawdę 50 zł nie zrobi wielkiej różnicy, a przez dłuższy czas nie będziesz musiała wymieniać tego sprzętu na nowy. Zwróć uwagę na to czy suszarka ma funkcję jonizatora (zapobiega elektryzowaniu się włosów) i strumień zimnego powietrza. Zobacz sobie na tą suszarkę, która posiada te dwie rzeczy: http://www.1komp.pl/produkt-41-176-521-41787,suszarki_do_wlosow_suszarka_do_wlosow_philips_hp_4997_00_salondry_ac.htm  i jeszcze zabezpieczenie przed przegrzaniem, nakładkę dyfuzatora i 3 poziomy temperatury

Offline

 

#4 2010-04-15 12:49:43

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: nowa suszarka

No i właśnie o tym strumieniu zimnego powietrza nawijam powyżej
To jedna z ważniejszych jesli nie najwazniejsza z suszarkowych funkcji.
Kiedyś kupiłam taką bez i myslałam, że po miesiącu codziennego suszenia wlosy wszystkie mi wypadną, ksozmar
później przyszedł czas na philipsa z electro właśnie i za każdym razem mój fryzjer mówi 'ale ma pani ładne i zdrowe włosy'

Offline

 

#5 2010-04-15 15:04:05

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: nowa suszarka

Ojej kwoona nie wiedziałam, że było aż tak źle z twoimi włosami, i to wszystko przez suszarkę. No to faktycznie muszę przejrzeć jeszcze raz ofertę magicznej planety i poszukać suszarki, która będzie miała zimny nawiew. Bo skoro mówicie, że to jest aż tak ważne.
Nie chcę żeby mi włosy wypadły;/
No nic jak znajdę coś fajnego to wam pokażę,  a póki co czekam na inne propozycje.

Offline

 

#6 2010-04-22 13:30:08

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: nowa suszarka

Ano, zimny nawiew to podstawa, bo bez tego to masakra.
A szkoda wydawać niewiadomo ile kasy na maseczki i odzywki z salonu fryzjerskiego.
lepiej dmuchać zimno na zimne

Offline

 

#7 2010-04-22 16:15:58

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: nowa suszarka

Na suszarkach się co prawda nie znam za bardzo, ale ja mam philipsa i sprawuje się na prawdę bardzo dobrze. wcześniej miałem jakąś inną nie pamiętam marki (w każdym razie nie jakaś popularna), która długo nie pochodziła. Tę co teraz mam kupiłem na electro.pl i jestem z niej zadowolony.

Offline

 

#8 2012-08-12 23:19:25

Internetowy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-12
Posty: 30
Punktów :   

Re: nowa suszarka

Dokładnie jest tak jak było napisane w tym temacie. Im droższa tym lepsza, no tak to już jest niestety ;/ Co prawda teraz pytanie czy w domu jest komuś potrzebna profesjonalna suszarka no ale poszukałem i coś znalazłem, a mianowicie suszarkę BABYLISS PRO BABV2BE Volara V2. Trochę kosztuje co prawda, ale za dobry sprzęt trzeba zapłacić...

Offline

 

#9 2012-08-29 14:30:47

alior

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 66
Punktów :   

Re: nowa suszarka

tą suszarka można suszyć w salonie fryzjerskim albo całe zycie dla domowego użytku dla przecietnej polki spewnoącia wystarczy coś w deseń rowenty albo philipsa

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl