Ogłoszenie


#1 2010-03-24 11:06:36

danonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 10
Punktów :   

sklepy stacjonarne w internecie ??

Ostatnio jak szukałam dobrze zaopatrzonego sklepu ze sprzętem do domu. W ogóle z elektroniką natrafiłam na sklep medialux.pl. I wygląda tak samo, jak media markt. Zastanawiam się nad tym, czy media markt to jest to samo, co medialux tylko pod inną nazwą funkcjonuje w internecie??
Jeśli wiecie coś więcej na ten temat będę wdzięczna za odpowiedź.

Offline

 

#2 2010-03-24 14:31:10

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: sklepy stacjonarne w internecie ??

Nie wiem nic więcej, ale obadałam strone i faktycznie ciekawie podejrzanie to wyglada.
Może z czasme pojawi sie w sieci więcej info na ten temat
Sprawdzaj też portale, może jakies artykuły się pojwią.

Offline

 

#3 2010-04-01 15:29:01

irysek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-22
Posty: 9
Punktów :   

Re: sklepy stacjonarne w internecie ??

Wiedzieć to nic za bardzo nie wiem, sama jestem zaskoczona. Być może Media markt założył sobie sklep internetowy. Dużo osób korzysta z zakupów internetowych, więc może wyszli naprzeciw oczekiwaniom klientów. No ale w sumie dlaczego mieliby zakładać sklep pod inną nazwą. No sama już nie wiem, co o tym myśleć.

Offline

 

#4 2010-04-12 11:24:41

danonek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 10
Punktów :   

Re: sklepy stacjonarne w internecie ??

też czekam na to, żeby w jakiś sposób się ta sytuacja w jakiś sposób wyjaśniła. Może to tylko kwestia czasu. Ale może też macie rację, że medialux jest odpowiedzią na to, że wiele osób robi zakupy w sieci, a że mają zaufanie do sklepu stacjonarnego, to mogą robić zakupy przez internet. No nic mam nadzieję, że w jakiś sposób się to wyjaśni prędzej czy później, czy to ten sam sklep, czy może jednak nie. Pożyjemy zobaczymy.

Offline

 

#5 2010-04-29 10:11:48

CNC-Wolex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: sklepy stacjonarne w internecie ??

To market sieciowy i w internecie ma taki sam adres,nie zmienia go. Wg mnie to zupełnie inny sklep,asortyment podobny,ceny-to każdy musi sam ocenic.

Offline

 

#6 2010-08-31 12:23:06

velociraptor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: sklepy stacjonarne w internecie ??

To nie są te same sklepy, po prostu to korzystanie z designu większego "brata", że tak powiem. Dlatego wolę magicznaplaneta.pl , sklep moim zdaniem nie nawiązuje do żadnego innego, znanego sklepu. Do tego duży asortyment i fajne ceny.

Offline

 

#7 2010-08-31 16:37:15

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: sklepy stacjonarne w internecie ??

Bo ceny i najwyższa jakość produktów przede wszystkim.
Ja do tego cenie sobie jeszcze obsługe klienta i szybka przesyłkę, a po ostatnich zakupach w electro.pl jestem bardzo miło zaskoczona błyskawiczną realizacją zamówienia

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKąty Rybackie wczasy