Ogłoszenie


#1 2010-02-25 16:19:03

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 32
Punktów :   

krajalnica do chlaba

Chciałabym kupić jakąś dobrą krajalnicę do chleba, bo moja poprzednia się zepsuła. niby jest bardzo duży wybór,ale ciężko jest zdecydować się na coś konkretnego . Mi wpadł w oko taki model http://www.moderni.pl/towar-10019137-Krajalnica_SIEMENS_MS_75001_.html przy okazji można ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Co o tym sądzicie? Ja prawie się zdecydowałam

Offline

 

#2 2010-11-23 11:13:40

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: krajalnica do chlaba

Wygląda w porządku. Na krajalnicach nie specjalnie się znam bo albo kupuję już pokrojony chleb, albo kroję sam. Możesz sobie jeszcze zajrzeć na electro.pl i tam poszukać krajalnicy. Siemens wydaję się być dobrą marką. Ale szukaj też czegoś od boscha.

Offline

 

#3 2011-02-24 08:38:09

DagaW

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 8
Punktów :   

Re: krajalnica do chlaba

Ewentualnie - możesz zajrzeć też na medialux.pl bo ostatnio tam też szperałam i wiem, że krajalnice również mają w swojej ofercie. osobiście krajalnicy nie mam bo też rzeczywiście kupuję od razu krojony chleb czy inne artykuły pokrojone w krajalnicy na miejscu w sklepie. Ale myślę, że zawsze może się przydać zwłaszcza jeśli często organizujemy większe imprezy

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl