Ogłoszenie


#1 2010-02-10 13:32:11

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

głosniki do komputera za 30zł?

Witajcie.
Czy głosniki za 30zł to wyrzucenie pieniędzy w błoto czy raczej bystra inwestycja?
Czy lepiej dołożyć i kupić cos konkretniejszego?
Tutaj link, żebyście mogli napisać mi co o wspominanych przeze mnie głośniakch sądzicie:

Kod:

http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1208

Offline

 

#2 2010-02-17 12:08:57

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: głosniki do komputera za 30zł?

Wiesz co jak za taką cenę to te głośniki wyglądają całkiem sensownie. Nie wiem, czy byłby sens dokładania pieniędzy, bo czasem jest tak, że za sprzęt, który zapłacimy dużo więcej wcale nie jest lepszy. Poza tym, z doświadczenia wiem, że sprzęt, który możesz kupić w sklepie wasserman.pl możesz dostać rzeczy naprawdę wysokiej jakości.

Offline

 

#3 2010-02-22 13:02:25

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: głosniki do komputera za 30zł?

Dzięki za support
Trochę po czasie, bo zamówiliśmy te głosniki z wassermana, ale zawsze coś
faktycznie działaja nieźle. Żadnych errorów nie było jak dotąd i mam nadzieję, że nie będzie.
Niby nie drogie, ale jednak jakiś pieniążek kosztowały

Offline

 

#4 2010-02-26 15:52:36

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: głosniki do komputera za 30zł?

Wiesz co, jeśli nie potrzebujecie super jakości głośników to te, które pokazujesz z wassermana są jak najbardziej w porządtku, tym bardziej przez wzgląd na cenę, która z całą pewnością kusi. I to bardzo. Sama bym w takie głośniki zainwestowała bo jak już słucham muzyki na kompie to i tak w miarę cicho, podobnie z oglądaniem filmów.

Offline

 

#5 2010-03-02 14:50:56

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: głosniki do komputera za 30zł?

czkoladowa napisał:

Wiesz co, jeśli nie potrzebujecie super jakości głośników to te, które pokazujesz z wassermana są jak najbardziej w porządtku, tym bardziej przez wzgląd na cenę, która z całą pewnością kusi. I to bardzo. Sama bym w takie głośniki zainwestowała bo jak już słucham muzyki na kompie to i tak w miarę cicho, podobnie z oglądaniem filmów.

Dzieki za poparcie
To miło, że wypowiadasz się w wątku, który tak naparwdę jest już zamknięty, ale doceniam chęć pomocy i zainteresowanie
Głośniki działają sprawnie, dźwięk jest przyzwoity, jesteśmy zadowoleni

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfreciochy