Ogłoszenie


#1 2010-01-13 14:45:48

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

Jak to możliwe?

Witam!
Jak to możliwe, że cena sprzętu w sklepie internetowym jest tak niska, a do tego kupując na raty płaci się jeszcze mniej? Zazwyczaj raty traktowane są jak kredyt i cena wówczas idzie troszkę w górę...
Takie cuda znalazłem w sklepie win-mar ze sprzętem komputerowym, akcesoriami foto, wideo itp. Jak to możliwe?

Offline

 

#2 2010-01-14 16:06:18

Camel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

To rzeczywiście niezwykłe;) W moim ulubionym sklepie redcoon.pl też można brać na raty i w dodatku odraczają spłatę pierwszej o dwa miesiące. W ogóle ich system ratalny jest bardzo korzystny. Polecam, sklep ma bardzo duży asortyment i obsługa jest niezwykle wykwalifikowana.

Offline

 

#3 2010-02-23 14:13:32

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

Aż trudno uwierzyć,ze takie rzeczy są możliwe:) To musiał być dla ciebie duży szok, ale chyba lepiej jest być zaskakiwanym pozytywnie. I co? Kupiłeś coś tam może? Natomiast z tymi super niskimi ratami to chyba trochę przesadziłeś- chyba raczej chciałbyś by tak było:)

Offline

 

#4 2010-03-29 09:18:15

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

Mnie też jest czasem ciężko uwierzyć w to, że ceny sprzętów w sklepach internetowych są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Ale bardzo mnie to cieszy, bo to był jeden z głównych powodów, dzięki którym zaczęłam kupować przez internet. Np w sklepie magicznaplaneta.pl w porównaniu z innymi sklepami internetowymi ceny są bardzo bardzo niskie. Dlatego wydaje mi się, że warto byłoby robić zakupy tylko przez internet;)

Offline

 

#5 2010-04-29 10:17:36

CNC-Wolex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

Sklepy internetowe mają to do siebie,że oprócz szerokiego asortymentu bardzo opłacalna jest sprzedaż na raty,ponieważ to wychodzi korzystnie. Ogólnie ceny są niższe niż w  sklepach stacjonarnych,to jeden z powodów dla których kupuje przez internet.

Offline

 

#6 2010-04-30 18:05:06

bobik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

dla tego kupuję wszystkie sprzęty przez internet można na tym bardzo dużo zaoszczędzić, oczywiście jak kupujesz w zaufanych sklepach to nie masz się czego obawiać ja ostatnio kupowałem aparat w winmar.pl który był w bardzo atrakcyjnej cenie i jestem bardzo zadowolony z wysokiej jakości sprzętu i obsługi.

Offline

 

#7 2010-07-21 11:11:15

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

Robienie zakupów przez internet to przede wszystkim wygoda: nie musisz ruszać się z domu. Opcja dobra dla tak zwanych no life'ów, którym powoli chyba się staję. Kupuję w internetowych aptekach, tusze do drukarek na www.doktortusz.pl, inne akcesoria komputerowe również tam można dostać, a jak nie to gdzie indziej. Karmę dla kota też kupuję przez internet. Generalnie nie kupuję przez internet ciuchów, butów (chociaż raz się zdarzyło) i rzeczy, które muszę po prostu dotknąć, zanim zdecyduję się na kupno. Na wszystko inne szkoda mi czasu na łażenie po sklepach, klikam, przelewam pieniądze i po sprawie.

Offline

 

#8 2010-07-22 16:36:33

starshine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

Czkoladowa, prawdziwy no life z Ciebie Ale muszę przyznać, że ja bardzo dużo rzeczy również kupuję przez internet, bo to jest dokładnie tak jak mówisz: WYGODNIE. Małe agd i małe akcesoria komputerowe kupuję na 1komp.pl na przykład. Zwierząt nie mam, więc karma odpada, ale lekarstwa kupuję też przez internet. Ogólnie sporo rzeczy.

Offline

 

#9 2010-09-20 10:29:37

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: Jak to możliwe?

Teraz już chyba nikt nie boi się kupować w sieci :-) tym bardziej że ceny są niższe i to zdecydowanie zachęca. jedyny minus to takie, że nie możemy dotknąć i zobaczyć sprzętu na żywo. Ale zawsze można przejśc się do jakiegoś elektromarketu i zobaczyć, dotknąć, a kupić w necie taniej :-)

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl