Ogłoszenie


#1 2010-01-11 10:04:40

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

kamera do filmowania wesel?

Witajcie,

Zapewne znacie się na specjalistycznym sprzęcie video, dlatego pytam, która kamera będzie wg was najlepsza kamerą do rozpoczęcia biznesu weselnego.
Czy warto kupować sprzęt za kilkanaście tysięcy?
Szybko się zwróci zakup takiego modelu: http://winmar.pl/p4766,Kamera_Cyfrowa_Canon_XH-A1S_.html ??
Jak sądzicie?

Offline

 

#2 2010-01-13 14:34:32

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

Taka kamera to bardzo dobra inwestycja, mogę jeszcze polecić: http://winmar.pl/p5281,Kamera_Cyfrowa_JVC_GY-HM100.html
Sprzęt jest bardzo przystępny w obsłudze, ale zakładam, że żaden amator nie bierze się za biznes filmowania imprez okolicznościowych.
Czemu warto zainwestować w taką kamerę? Bo niektóre sklepy (np. wyżej wymieniony winmar) oferują możliwość kupna na raty - szybko, bez zaświadczeń i dodatkowej wpłaty własnej, rozłożyć na 36 miesięcy, więc koszt rozkłada się w taki sposób, że nie obciąża za bardzo portfela nabywcy.
Zlecenie to ok. 1500zł, tygodniowo można mieć takich zleceń nawet 3 co przy racie 400zł daje tak czy inaczej 4100zł czystego zysku

Offline

 

#3 2010-01-28 13:16:10

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

W ogóle tearz zauwazyłam, ze w Winmarze jest opcja wypożyczania sprzetu wideo. Nie musze zatem kupowąc kamery za 15kafli, żeby zacząc kręcić wesela... Ale Jack, przekonujące są te 4 tysiące, które miesięcznie mozna z wesel wyciągnąć

Offline

 

#4 2010-01-28 13:57:43

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

No dokładnie. Trzeba kombinować na początek, potem jak już interes zacznie się rozkręcać, można pomyśleć o zakupie. Jak już pisałem - na raty w winmar wychodzi całkiem opłacalnie (niższa cena)

Offline

 

#5 2010-02-01 12:17:54

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

W ogóle winmar to dziwny sklep. Kupowanie na raty wychodzi u nich taniej niż za gotówke...
Jednak zostane przy opcji wypozyczenia kamery.

Offline

 

#6 2010-02-22 15:25:04

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

Dziwny, nie dziwny, po prostu takie są realia. Sklepowi zależy na kliencie, więc organizuje takie "szalone" promocje, a my na tym korzystamy. Póki jest możliwość, to trzeba korzystać. Co do wypożyczenia to jak wolisz. Ja jednak wolałbym zakup na raty

Offline

 

#7 2010-03-11 10:15:51

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

Ty to ty, ja to ja. Wypożyczę i już
Poza tym znajomy chce się ze mną na wypozyczenie sprzętu zrzucić więc wyjdzie mnie jeszcze taniej.

chyba, że....
tak sobie myslę... może jednak masz rację z tymi ratami. Skoro winmar proponuje taką 'szaloną' promocję to kretyństwem byłoby nie skorzystać...

Pogadam z Wackiem :]

Offline

 

#8 2010-04-06 10:44:26

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

Moim zdaniem zainwestować w taką kamerę to bardzo dobry pomysł. Na pewno się przyda nie tylko do filmowania wesel, ale też do innych okoliczności.
Sama się zastanawiam nad tym, czy nie kupić kamery?? Tylko nie wiem, jaką wybrać, bo na magicznaplaneta.pl jest bardzo duży wybór i nie wiem, którą wybrać.
A jaki wy polecilibyście mi model??

Offline

 

#9 2010-07-23 14:21:36

starshine

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-22
Posty: 12
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

Pożyczyć zawsze można, jeśli nie zamierzasz związać się z tym biznesem na dłużej. Jeśli jednak dobrze ci to wychodzi i zjawiają się klienci, to może warto kupić na raty, a już tym bardziej, jeśli w tym sklepie wychodzi to taniej niż kupować za pełną cenę. Z reguły jest na odwrót.

Offline

 

#10 2010-11-01 22:15:11

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: kamera do filmowania wesel?

Jeśli chcesz się zająć filmowaniem wesel bardziej na poważnie to możesz pomyśleć o otwarciu firmy i o dotacje z urzedu miasta bądź unii europejskiej. Wtedy jest szansa że dostaniesz całkem niezłe pieniądze na sprzęt, na pewno większe niż sam byłbyś w stanie przeznaczyć na taką kamerę. W tym sklepie winmar.pl również oferują doradztwo przy zakupie tak poważnego sprzętu również na dotacje. Pomyśl o tym

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpsycholog Piła ciaza po ciaza obumarla alpejski gończy krótkonożny cena