Ogłoszenie


#1 2010-01-04 14:09:11

Camel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-22
Posty: 19
Punktów :   

jakiego kupić robota?

Czy kenwood to dobry producent? Rozglądam się trochę za robotem, ale bez przekonania. Nie chcę przepłacić, a chcę żeby to było urządzenie, z którego będę korzystała na co dzień a nie raz na pół roku. Czy jesteście mi w stanie polecić przetestowany sprzęt dobrego producenta? Jakąś wielofunkcyjną bestyjkę?

Offline

 

#2 2010-01-04 14:45:57

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

Re: jakiego kupić robota?

Jeśli chodzi o sprzęt do domu, to moim zdaniem najlepszą firmą jest bosch. marka znana i ceniona. Jeśli zaopatrzysz się w robota kuchennego tej firmy na pewno nie będziesz żałować. Powiem ci, że bardzo atrakcyjne ceny ma sklep magicznaplaneta.pl. I do tego bardzo duży wybór produktów. Więc jeśli potrzebujesz robota zajrzyj na stronę tego sklepu;)

Offline

 

#3 2010-01-19 13:39:17

tvingi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 23
Punktów :   

Re: jakiego kupić robota?

Super robota marki KitchenAid KSM znalazłam na redcoon.pl Można w nim ubijać, mieszać, nawet zagniatać ciasto. Poza wieloma funkcjami ma jeszcze całkiem niezły wygląd i idealnie będzie pasował do każdego nowoczesnego wnętrza.

Offline

 

#4 2010-02-04 10:26:45

czkoladowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-22
Posty: 61
Punktów :   

Re: jakiego kupić robota?

A może rozglądniesz się za czymś naszej rodzimej firmy Zelmer? Ja takie małe sprzęty elektryczne bardzo lubię tej firmy właśnie i cenię sobie to, że jest to polska firma. Proponuję Ci taki model http://www.1komp.pl/produkt-41-178-529-26247,roboty_kuchenne_robot_kuchenny_zelmer_talent_881.0_grafit.htm spisze Ci się na pewno bardzo dobrze i będziesz zadowolona

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl