Ogłoszenie


#1 2009-12-23 13:42:18

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

Czy Orange nas szanuje?

Wydaje mi się, że sieć Orange ma nas głęboko w tubie. Skończyły się złote czasy, kiedy konkurencja na rynku sprawiała iż ceny telefonów leciały w dół, minuty były coraz tańsze, a oferty korzystniejsze. Rynek się podzielił, ale ciągle mogę przecież zmienić operatora. To Orange olało nawet program Profit, kasując mi 2000 punktów. Za rok zmieniam operatora. Nie wiem tylko na jakiego. Może Play?

Offline

 

#2 2010-06-30 12:11:36

radeks356

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czy Orange nas szanuje?

Moim zdaniem Orange to bardzo dobry operator komórkowy. Mam go od początku styczności z tel. kom. i jestem cały czas zadowolony. ( 7 lat )

Aktualnie orange ma bardzo interesujące oferty i promocje więc ja nie mam zamiaru zmieniać operatora.

Orange na 5+

Offline

 

#3 2010-06-30 23:00:34

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-08
Posty: 45
Punktów :   
WWW

Re: Czy Orange nas szanuje?

Promocje są organizowane przez wszystkie sieci.
Niestety nie ma promocji takiej by dopasować pod siebie, i tak maja wszyscy operatorzy.


http://www.fototube.pl/pictures/userbark.png
http://agro-centrum.net/images/sygnaturaagrocentrum.jpg

Offline

 

#4 2010-07-01 11:41:06

mala_s

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czy Orange nas szanuje?

Mi się wydaje że nie za bardzo o nas dba Ja należę do tej sieci od początku jak jeszcze była idea tak będzie już z 8lat I z roku na rok jest coraz gorzej Szczególni jak zbliża się koniec umowy to warunki które proponują są coraz gorsze.

Offline

 

#5 2010-11-05 14:50:54

kiara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-05
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czy Orange nas szanuje?

My z mężem również bardzo długo w tej sieci, jakieś 9 lat. Do zeszłego roku nie mieli dla nas żadnej ciekawej oferty i chcieliśmy z nich zrezygnować, ale poszli po rozum do głowy i obniżyli stawki za połączenia. Ostatnio mąż nie mógł dojść na co poszło 40 zł z abonamentu i wspólnie z miłą konsultantką znalazł przyczynę (nie przeczytał regulaminu i dostał zwrotnego sms-a za 32 zł )

Offline

 

#6 2010-12-19 14:58:34

misiaczek1281

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czy Orange nas szanuje?

Chciałem przedłużyć umowe w Orange Free...myślałem że dostane rabat albo chociaż bede płacił tyle samo co teraz...a tu niespodzianka !!! PODWYŻKA !
Teraz za 8 GB płace 56 zł a w nowym abonamencie musiałbym płacić za 7 GB aż 89 zł !!!

Nie dajcie sie zrobić w balona Haha !

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl