Ogłoszenie


#1 2009-12-23 10:55:39

myszka24

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 73
Punktów :   

akumlatorki/ baterie

każdy chyba był w takiej sytuacji, że w czasie świetnej zabawy, czy to przy robieniu zdjęć, albo nie wiem zabawką, nagle się wyłączył. Ale na szczęście sanyo eneloop przychodzi z pomocą w takich sytuacjach. Te akumlatorki są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale też można je ładować każdą ładowarką. dzięki temu każda zabawa stanie się dłuższa i przyjemniejsza;)

Offline

 

#2 2009-12-28 20:55:54

kwoona

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: akumlatorki/ baterie

Tja, myszko, baterie w aparatach to podstawa.
Wiem coś o tym, dlatego mam dwa wymienne akumulatory w swoim canonie + ładowarkę w torbie (to tak w razie w ).

Offline

 

#3 2011-10-14 12:39:39

Tiruriru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: akumlatorki/ baterie

Warto zawsze ze sobą nosić dodatkowe baterie i ewentualnie ładowarkę do nich jeśli wyjeżdżamy np. na wakacje. Jednych baterii używamy podczas gdy drugie się ładują - tak jest najlepiej - wielokrotnie testowane a ładowarka do akumulatorków wcale nie jest droga http://www.wasserman.pl/pl/p/ladowarka-Forever-TF-2288-AAAAA-4-x-akumulator-AA-2800/1214

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfreciochy