Ogłoszenie


#1 2009-12-18 15:58:15

Dzikusek88

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 46
Punktów :   

MyPhone - co to jest?

Chciałem was zapytać, drodzy forumowicze, czy ktoś z was orientuje się, co to jest telefon myphone?

Znalazłem jednego takie w sieci:

http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1171

Zastanawiam się, czy to zasługa sklepu internetowego, czy po prostu na wassermanie jest tak tanio?

Offline

 

#2 2009-12-23 13:48:12

JackDaniels

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 35
Punktów :   

Re: MyPhone - co to jest?

Myphone to polska marka produkująca tanie telefony, a zasłynęli z dual-simów. U nich to standard, inne firmy dopiero wprowadzają tę technologię i idzie im to jak po grudzie. Przecież wiele osób używa dwóch numerów (prywatny/firmowy) więc takie rozwiązanie wydaje się rozsądne. Oczywiście dużym producentom nie na rękę, bo jedna karta sim to jeden sprzedany telefon. Myphone obrało świetną strategię. Nie mają nic do stracenia, więc uderzyli z pikantną ofertą. A jak z jakością telefonów? Okaże się za ok. 2 lata (średnia żywotność telefonu)

Offline

 

#3 2010-05-10 14:29:02

smerfik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 32
Punktów :   

Re: MyPhone - co to jest?

Bardzo ciekawy pomysł, nawet nie wiedziałam,ze jest taka możliwość.  Czego to człowiek nie wymyśli, by ułatwić sobie życie:) Skoro te "telefony" są takie tanie i pożyteczne to muszą być bardzo popularne albo niedługo się staną

Offline

 

#4 2010-05-12 13:13:14

DellFIN

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-12
Posty: 96
Punktów :   

Re: MyPhone - co to jest?

pewnie niedługo zdobędą popularność. Już jakis czas temu słyszałem o tych telefonach, ale na początku były bardzo drogie. W sumie to dobre rozwiązanie jak ktoś ma dwa numery telefonów. Przynajmniej nie musi nosić dwóch komórek. Zawsze to jakas wygoda ;-)

Offline

 

#5 2011-10-12 13:37:09

Tiruriru

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 7
Punktów :   

Re: MyPhone - co to jest?

No coraz więcej marek ma już w swojej ofercie dual simy - tyle że te najpopularniejsze są drogie więc taki myPhone jest ciekawą alternatywą. Widziałem też inne niedrogie podobne telefony, taki Gigabyte np.

Offline

 
Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.Net Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Google bot last visit powered by Gbotvisit.com
Darmowe Ogłoszenia Agro-Centrum I Darmowy Katalog Agro-Centrum I Darmowe Forum Agro-Centrum

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl